Drodzy Rodzice!

Kochani Rodzice,

Za nami pierwszy miesiąc przedszkolnej przygody!

Wrzesień zawsze jest miesiącem trudnym ale i wyjątkowym!

Priorytetem jest zdrowie i bezpieczeństwo Dzieci, Rodziców i Pracowników Przedszkola, które warunkuje utrzymanie stacjonarnych zajęć w Przedszkolu. Z tego powodu staramy się minimalizować wszelkie możliwości rozprzestrzenienia się wirusa na terenie Przedszkola. Przypominamy, że nadal placówka funkcjonujemy zgodnie z zaleceniami GIS z 19 listopada 2020.

Cały zespół Przedszkola stara się, aby Dzieci były  bezpieczne a przede wszystkim szczęśliwe. Każdy z nas jest zaangażowany we współpracę – szczególnie rano i po południu w szatni☺

Dzięki również współpracy z Państwa strony mamy pełen sukces – realizujemy wszystkie zadania Przedszkola a nasze Dzieci są szczęśliwe!

Równocześnie apelujemy o dalszą współpracę i restrykcyjne przestrzeganie zasad higieny oraz bezpieczeństwa, tak abyśmy mogli kontynuować stacjonarne zajęcia tak długo jak to jest możliwe☺

Przypominamy, że:

Poniżej przedstawiamy Państwu Kalendarz Wrześniowych Wydarzeń Przedszkolnych, który udało nam się zrealizować:

Chcieliśmy również poinformować, że już od września rozpoczęły się zajęcia dodatkowe:

Wtorek: Zajęcia Taneczne

Piątki: Zajęcia z Języka angielskiego

1.09-3.09 Adaptacja

1.09 – Rozpoczęcie Roku Przedszkolnego

6.09-10.09 Adaptacja

7.09 – Koncert Zespołu Papaja Kids

09.09 – Zajęcia pokazowe Judo

13.09-17.09 Poznajemy Przedszkole

15.09 – Dzień Kropki

16.09 –  Razem badamy, naukę odkrywamy/eksperymenty

17.09 – Dzień Gimnastyki

20.09-24.09 Jestem Bezpieczny!

20.09 – Dzień Przedszkolaka -wizyta Marschalla

21.09 –  Wizyta Policji

23.09 – Pierwszy Dzień Jesieni

24.09 –  Wizyta Teatru KOP z Krakowa

27.09 – 1.10 W zdrowym ciele zdrowy duch (Higiena)

27.09 – Zajęcia pokazowe z matematyki

Oczywiście każdego dnia realizowane były również zadania z Podstawy Programowej.

Życzymy sobie i Państwu abyśmy wytrwali w tym trudnym okresie i z uśmiechem na twarzach codziennie spotykali się przy drzwiach Przedszkola ☺

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne