Dyżur wakacyjny – zapraszamy!

Od 20 lipca 2020 ruszamy z wakacyjną przygodą na Zamku u Króla Maciusia! Dyżur będzie trwał do 14 sierpnia 2020r. Wszystich, którzy zgłosili się na dyżur wakacyjny zapraszamy serdecznie w godz. 7:00-17:00. Będzie czekać na dzieci moc atrakcji!

Ci, którzy pojawią się po raz pierwszy po przerwie wywołanej pandemią prosimy o wypełnienie, podpisanie, wydrukowanie i dostarczenie w pierwszym dniu przyjścia dziecka do przedszkola, Zobowiązania Rodzica. Wciąż funkcjonujemy w reżimie sanitarnym – opiekunowie dzieci i inne osoby postronne nie mają wstępu na teren placówki, dzieciom mierzona jest temperatura na wejściu do przedszkola, oddelegowany pracownik odbiera dziecko przy furtce. W trosce o wspólne dobro prosimy stosować się do zaleceń GISu i zasad funkcjonowania przedszkola.

Zapraszamy serdecznie!

Zobowiązanie Rodzica PP3