Pierwszy dzień w Przedszkolu – Dziękujemy!!!

Za nami pierwszy dzień… uff… cóż to był za dzień 🙂

Kochani,

Przede wszystkim dziękujemy za współpracę i zrozumienie 🙂

Mając na uwadze obostrzenia jakie nas obowiązują, staramy się całą załogą spełniać wszystkie wymogi a jednocześnie dbać o płynność Przedszkolnych procedur. Wszyscy pracownicy Przedszkola (zgodnie z zasadą „wszystkie ręce na pokład”) uwijają się jak mogą starając się, aby przyprowadzanie i odbieranie Przedszkolaków przebiegało jak najsprawniej. I udało się! Jesteście Państwo bardzo pomocni i zdyscyplinowani. I za to dziękujemy!

Dzieci również wykazują wspaniałą postawę szybko odnajdując się w tych oddmienych zasadach i ze zrozumieniem przestrzegając nowych reguł. Są dobrze przygotowane do powrotu do Przedszkola.

A my dokładamy wszelkich starań aby ich przedszkolna przygoda rozpoczęła się bezpiecznie, radośnie i pozostawiła tylko miłe wspomnienia 🙂

Razem odnieśliśmy sukces!