Ferie to jest super sprawa, odpoczynek i zabawa

Rozpoczynające się ferie zimowe to dla części przedszkolaków moment odpoczynku, oderwania się od obowiązków. Przede wszystkim jest jednak okazja do wykorzystania uroków tej pory roku i aktywnego spędzenia czasu podczas jazdy na sankach,  nartach oraz długich rodzinnych spacerów.  Podczas wszelkich aktywności pamiętajcie o bezpieczeństwie swoim oraz kolegów.

W naszym przedszkolu systematycznie promujemy zachowania prozdrowotne. W pierwszym tygodniu lutego porozmawiamy, o tym  jak należy  dbać o siebie zimą  w co ubierać się i jak bezpiecznie bawić się .

W ramach działań profilaktycznych przedszkolaki z  Grupy Biedronki,  z Grupy Żabki i najstarsze dzieci z Grupy Pszczółki odwiedzą

01.02.2016r. (poniedziałek) gabinet stomatologiczny

w Klinice Bellesa Med  w Kobyłce.

Wyjazd o godz. 10:00

04.02.2016r. (czwartek) wszystkie dzieci wezmą udział w projekcie Dzieciństwo bez próchnicy