Guliwer zaprasza

wyruszają do Teatru Guliwer

na spektakl pt.” Tato”.

Wyjazd godz. 8:50!

Wyobraźcie sobie Tatę, który jest wysoki jak najwyższa góra świata a Wy możecie się wspiąć po jego ramieniu i z czubka jego nosa podziwiać świat. Albo tatę, który mieści się do pojemnika na drugie śniadanie i w szkolnej ławce podpowiada Wam ułamki. Taki tata to skarb! W naszym spektaklu poznacie Tatę, który jest wszechmocny i to bez znaczenia czy przewyższa domy, czy mieści się w pudełku od zapałek. Nasz Tata to bardzo dziwny i tajemniczy stwór. Posiada wiele cech łączących go z gatunkiem ludzi ale posiada też cechy zupełnie wyjątkowe i typowe tylko dla niego:
Jest wysoki i jednocześnie niski, młody i stary, silny i pękający na pół, wszystkowiedzący i nic-niepamiętający, odważny i zapłakany, świat-do-kupy-składający.
Ma jeszcze dużo innych właściwości ale o nich dowiecie się oglądając spektakl „Tata”.
Zapraszamy Was do świata magicznego, który przenosi do wspomnień i odczuć z dzieciństwa, bez względu na wiek. Bo któż nie pamięta dziecięcych wyliczanek czyj tata jest największy i najpotężniejszy!?
Bo jak jest się małym to ten dorosły Tata czy Mama to mogą wszystko.
Nawet Świat mogą uratować!

kliknij aby zmaksymalizować

Przedstawienie dla dzieci od lat 6.
Czas trwania spektaklu: 75 minut + przerwa