Spotkanie edukacyjne

 

JAK BEZPIECZNIE OBCHODZIĆ SIĘ Z PRĄDEM ?

Serdecznie zapraszamy 16 maja

wszystkie Przedszkolaki

na

Spotkanie edukacyjno – rozrywkowe dotyczące bezpiecznego zachowania z prądem.

Znalezione obrazy dla zapytania prąd gif

Podczas wizyty naszych Gości zostanie wyświetlony film edukacyjny, dostosowany do grupy wiekowej dzieci, który ma na celu pokazanie jak prąd może być niebezpieczny. Po wyświetleniu filmu, dzieci wezmą  udział w pogadance prowadzonej przez Pana animatora. W ten łatwy i przyswajalny sposób wchłaniają potrzebną wiedzę o prądzie elektrycznym. Pogadanka będzie polegała na rozwiązywaniu zagadek o powstawaniu energii elektrycznej, oszczędzaniu jej oraz zachowaniu się podczas burzy.

Spotkanie, które prowadzone jest w formie zabawy w łatwy sposób uczy dzieci jak prąd powstaje.

Zapraszamy serdecznie!