Koniec Roku i Nowe Procedury GISu

Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

 W tym wyjątkowym czasie na bieżąco dostosowujemy się do sytuacji i wprowadzanych przepisów. Serdecznie dziękujemy za Państwa odpowiedzialną postawę i stosowanie się do nowych zasad funkcjonowania Przedszkola. Tylko RAZEM możemy zabezpieczyć w jak najlepszy sposób placówkę przed zakażeniem! Nasza Placówka jest dostępna dla Dzieci a procedury sanitarne ściśle przestrzegane. W dalszym ciągu obowiązują nasze Procedury Funkcjonowania. Ostatnio wprowadzone przepisy GISu są dostępne w zakładce Dokumenty.

 Z uwagi na sytuację, zakończenie roku w tym roku będzie miało zupełnie inny wymiar. Nie odbędą się tradycyjne akademie i rozdanie dyplomów. Nie zaprosimy do Naszego Przedszkola Was drodzy Rodzice i Opiekunowie, aby podziękować za kolejny wspólny rok. Obecne w Przedszkolu dzieci spędzą ostatni dzień przed wakacjami – 26 czerwca 2020 – w odświętny sposób. Ci, którzy są z nami on-line niech zajrzą koniecznie tego dnia na naszą stronę internetową – będzie czekać niespodzianka!

Przypominamy, że dyżur wakacyjny będzie trwał od 20 lipca do 16 sierpnia 2020 a warunkiem uczestniczenia w nim jest mailowe zgłoszenie i uiszczenie opłaty za żywienie do 20 czerwca 2020 roku. Przed rozpoczęciem dyżuru niezbędne będzie ponowne dostarczenie Zobowiązania Rodzica. Druk będzie dostępny w zakładce Dokumenty.