Piżama Party w Przedszkolu

Piżama Party w przedszkolu? Co to? To wspaniała zabawa w naszych nocnych piżamkach. To dzień niezwykły, inny i bardzo wyczekiwany.

15 października ( piątek)

obchodzić będziemy w naszym Przedszkolu Dzień Piżamy

Dzień Piżamy– to Dzień Zdrowia i Dzień solidarności z chorymi dziećmi. 

Dzień Piżamy w przedszkolu, to przede wszystkim dzień zwrócenia uwagi na zdrowie i empatię. Dlaczego piżama?-ponieważ jest to standardowe ubranie chorych dzieci. Nie myślimy o zdrowiu, kiedy jesteśmy zdrowi. Ale jak cenne jest zdrowie poznajemy dopiero w chorobie.

Zdrowie to nie tylko zdrowia dieta, to zdrowe zachowanie, zdrowe myślenie, to dobre relacje z rówieśnikami, to równowaga pomiędzy zabawą, a obowiązkami. To odpowiedzialność i dbanie o siebie, bliskich …

 

 

 

 

Tarnowskie Góry. Dzień Piżamy w Ekonomiku