Podsumowanie Wiosennej Olimpiady Przedszkolnej: „NA SPORTOWO, CZYLI ZDROWO”

zawody-dzieci

Tydzień minął bardzo szybko. Pogoda jak wiemy nie dopisała, niemniej nasze przedszkolaki walczyły przez cały tydzień w słusznej sprawie, bo o medale! Ciocie, które na czas zawodów sędziowały młodym sportowcom bardzo rygorystycznie przestrzegały zasady fair play, przez co mogą Państwo być pewni, że dzieci rywalizowały w sprzyjających warunkach, które zapewniały równość szans dla wszystkich.

Chcemy zapewnić, że dzieci świetnie się bawiły – przeżyły wiele emocji dopingując przyjaciołom oraz zdobywając kolejne punkty. Mamy nadzieję, że w domu chętnie dzieliły się własnymi przeżyciami.

Wszystkim uczestnikom naszej Wiosennej Olimpiady Przedszkolnej serdecznie gratulujemy wyników i cieszymy się, że z takim entuzjazmem włączyli się do sportowej rywalizacji.

A oto najlepsze wyniki:

Żabki:                                  Dziewczynki:                                         

1 m-ce                                  Basia Sobieska                                            

2 m-ce                                  Nina Fortuna                                               

3 m-ce                                  Lenka Foltyńska                                       

                                            Chłopcy:

1 m-ce                                 Ernest Janeczko i Szymon Ziółkowski

2 m-ce                                 Jaś Łuszczyński 

3 m-ce                                 Tymuś Jabłoński 

 

Biedronki:                         

1 m-ce                                 Gabrysia Oleszczuk                                             

2 m-ce                                 Lilianna Bartuszek                                                  

3 m-ce                                 Marta Barszczewska                                               

 

1 m-ce                                Karol Pogorzelski

2 m-ce                                Jaś Groszek

3 m-ce                                Kacperek Bochacz

 

Motylki:

1 m-ce                                Paulinka Pacyniak                                                  

2 m-ce                                Lenka Chadaj                                                             

3 m-ce                                Ania Korzeniowska                                                 

 

1 m-ce                                Robert Sobieski

2 m-ce                                Jurek Stańko

3 m-ce                                Kuba Piechur

 

Misie:

1 m-ce                              Róża Borkowska                                                        

2 m-ce                              Róża Kamelak                                                             

3 m-ce                              Małgosia Plachy                                                         

 

1 m-ce                              Marcel Bochacz

2 m-ce                              Witek Michalik

3 m-ce                              Bartek Nawrocki

 

Pszczółki:

1 m-ce                              Gabrysia Gurgon i Lenka Sajnóg                         

2 m-ce                              Olga Bułatowicz i Zuzia Popiel                              

3 m-ce                                 ——————————–                     

 

1 m-ce                              Antek Gruza

2 m-ce                              Kryspin Dąbrowski

3 m-ce                              Piotr Roguski i Filip Żebrowski