Rusza Projekt „DZIECIŃSTWO BEZ PRÓCHNICY”

Przedszkole Król Maciuś bierze udział w projekcie  Dzieciństwo bez próchnicy, realizowany przez Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

zab2

Projekt  promować będzie zachowania prozdrowotne oraz profilaktykę chorób jamy ustnej u dzieci. W ramach edukacji bezpośredniej, edukatorzy poprowadzą w przedszkolu zajęcia z dziećmi, demonstrując w jaki sposób prawidłowo szczotkować i dbać o zęby oraz spotkają się z Państwem, aby przekazać cenne informacje, jak skutecznie wyrabiać u swoich pociech prawidłowe nawyki zdrowotne. Otrzymacie również Państwo szereg materiałów edukacyjnych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA PIERWSZE

SPOTKANIE PAŃSTWA Z EDUKATORAMI

4.02.2016r.  (czwartek) o godzinie 9:30

Spotkanie potrwa ok 30 min.

Serdecznie zapraszamy !!!