Święto Pluszowego Misia

Czy to jutro, czy to dziś, Wszystkim jest potrzebny Miś    

pod takim hasłem będziemy w  Przedszkolu Król Maciuś obchodzić

25 listopada 2021r. ( czwartek )

Święto Pluszowego Misia. 

Podobny obraz

Każdy rodzic wie jak ważny w życiu dziecka jest Miś. Często towarzyszy maluchom już od urodzenia. Dzięki przytulankom dziecko czuje się bezpieczniej, a jego wyobraźnia i kreatywność szybciej się rozwijają. Posiadanie takiego przyjaciela wspomaga rozwój wrażliwości dziecka.
 W związku z panującą obecnie sytuacją epidemiologiczną  domowe misie pozostają w izolacji domowej 🙂 Dzień Misia pragniemy uczcić nieco inaczej. Będą bajki, zabawy taneczne, plastyczne…
Dodatkowo prosimy o wysłanie nam zdjęć z Waszymi ukochanymi Pluszakami.
Zdjęcia będą publikowane na naszej stronie.

W przyszłym roku na pewno zaprosimy do przedszkola wszystkie najukochańsze misie, misiaczki, miśki, małe i duże, białe i brązowe i wspólnie będziemy uczyć i bawić bo Czy to jutro, czy to dziś, Wszystkim jest potrzebny Miś!

Zapraszamy!