W zdrowym ciele, zdrowy duch

Ruch jest naturalną potrzebą dziecka, a odpowiednia aktywność ruchowa jest dziecku
niezbędna dla zapewnienia prawidłowego rozwoju fizycznego, umysłowego, motorycznego i społecznego. Jest naszym nierozłącznym partnerem życiowym, mającym pozytywny, zbawienny wpływ na nasze życie.
Celem projektu W zdrowym ciele, zdrowy duch realizowanego w tym roku, w naszej placówce jest kształtowanie wśród dzieci i ich rodziców świadomości na temat konieczności wspólnego dbania o zdrowie we wszystkich jego wymiarach, a także promowanie zdrowia fizycznego, rozbudzenie zamiłowania dzieci do ruchu oraz zwiększenie liczby rodziców spędzających aktywnie czas ze swoimi dziećmi.

Już 9 września 2021r. ( czwartek) w naszym przedszkolu odbędą się pokazowe zajęcia judo. Dzieci będą miały okazję poznać tę dyscyplinę sportu, aktywnie spędzić czas, a przede wszystkim dobrze się bawić.

Trener, który poprowadzi spotkanie jest doświadczonym szkoleniowcem, który od lat pracuje z dziećmi. Osoby zainteresowane będą miały możliwość uczęszczania na zajęcia judo, które prowadzone są na terenie Kobyłki – w klubie Torstar.

Więcej informacji na temat judo znajduje się na załączonych materiałach. Zachęcamy do zapoznania się z nimi. 🙂

post_judo