Warsztaty Tworzenia Bombek Choinkowych!

Zapraszamy Przedszkolaki

dnia 08 grudnia 2020r. ( wtorek )

na

WARSZTATY ARTYSTYCZNE,

Święta Bożego Narodzenia to czas miłości, refleksji i spotkań rodzinnych. Warsztaty zdobienia bombek pomogą naszym milusińskim wgłębić się w tę wzniosłą atmosferę i być jej integralną częścią. Dzięki tym zajęciom umożliwimy najmłodszym choć na chwilę poczuć ducha czasów, w których własnoręczne wykonywanie ozdób choinkowych było najpiękniejszą częścią świąt. Okazuje się, że nie trzeba mieć specjalnych umiejętności, by tworzyć klimatyczne, błyszczące i magiczne ozdoby choinkowe!
 
                     Podczas warsztatów każdy uczestnik:
  • zapozna się z metodami zdobienia bombek
  • własnoręcznie ozdobi otrzymaną szklaną bombkę, korzystając z pełnej palety barw oraz kolorowych ozdób i brokatu