Wizyta Marschalla

Tańczą, skaczą i śpiewają
Przedszkolaki przykład dają
I też swoje święto mają

20 września – to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce, gdyż w 2013 r. Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Międzynarodowym Dniem Przedszkolaka.
Święto to zostało ustanowione by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Już od samego rana panowała wesoła i radosna atmosfera. Panie złożyły przedszkolakom najlepsze życzenia z okazji ich święta.
Zabawom nie było końca. Było wesoło i kolorowo.

Największą niespodzianką okazała się wizyta maskotki Marshalla z Psiego Patrolu.  Dzieci były zachwycone. Jeszcze raz życzymy wszystkim naszym dzieciom dużo zdrówka i aby uśmiech zawsze gościł na waszych twarzach,
każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.