Wizyta Mikołaja

W grudniu – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
i każde dziecko prezent dostanie.
A kiedy rozda już prezenty,
wraca do nieba uśmiechnięty

Pomimo śladowej ilości białego puchu, 15 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość . Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ i jego pomocnicy Elfy. We wszystkich grupach spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki uczestniczyły w mikołajowych zajęciach dydaktycznych z Elfami, śpiewały Mikołajowi piosenki, zaprezentowały tańce oraz siadały Mu na kolanach. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci wyczekiwanymi prezentami. Jak co roku każde dziecko mogło zrobić sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcie. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie.

Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

Żabki

Misie