Wyniki -Jesiennego Konkursu Plastycznego

Ręcznie malowana roślina świeży kreskówka dziękczynienia dynia dynamiczny element gif | Elementy graficzne GIF pobierz darmowe - Pikbest

 

W ostatnim tygodniu października Przedszkole na chwilę zamieniło się we wspaniałą galerię nietypowych (wykonanych z warzyw i owoców) dzieł sztuki. Wszystko to za sprawą odbywającego się w przedszkolu  rodzinnego konkursu plastycznego

pt. Jesienne cudaki.

 

 

 

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu z sezonowych warzyw i owoców pracy przestrzenne. Efektem działalności plastycznej przedszkolaków i ich rodzin było wykonanie wielu wspaniałych prac (zwierząt, ludzików, fantastycznych stworków), odznaczających się niezwykłą pomysłowością, precyzją wykonania. Dzieci wspólnie z rodzicami udowodniły, że warzywa i owoce są nie tylko wielkim źródłem witamin, ale mogą dostarczyć również mnóstwo świetnej zabawy, rozwinąć kreatywność i wyobraźnię. Uczestnicy konkursu oprócz pochwał  i uznania za trud włożony w wykonanie prac otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki (02.11.2021r.).