Wyniki Konkursu Plastycznego

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych w naszym przedszkolu został zorganizowany  rodzinny, ekologiczny konkurs

Eko – Ozdoba Wielkanocna. 

Celem konkursu było kształtowanie postaw proekologicznych wśród dzieci i rodziców oraz wykorzystanie materiałów przeznaczonych do recyklingu. Zainteresowanie konkursem było duże a poziom wykonanych prac wysoki. Uczestnicy wykazali się kreatywnością i inwencją twórczą. Eko-ozdoby wielkanocne zostały wykonane różnymi technikami  plastycznymi i z  różnych materiałów, m.in. z  plastiku, folii, nakrętek, papieru, butelek plastikowych, wełny…

Każda ozdoba była piękna i oryginalna, dlatego wszystkie zasłużyły na nagrodę.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie a rodzicom za zaangażowanie i  dostarczenie prac. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy i upominki 21.04.2022r.